Współpraca

Kiedy w 2014 roku założyłem bloga LONG STORY SHORT – krótko i na temat, nie zdawałem sobie jeszcze sprawy, że publikowanie treści w internecie stanie się moją pasją. Od tamtej pory stworzyłem kompendium poświęcone męskim kapeluszom oraz historii kapelusznictwa. Chciałem dać polskim mężczyznom to, czego sam nie miałem – rzetelną wiedzę w tej materii.

Poza tematyką kapeluszy na blogu poruszam zagadnienia związane ze zjawiskami i postaciami, które mnie inspirują i odzwierciedlają moje zainteresowania sklepiające się w designie i historii pierwszych sześciu dekad XX wieku. W publikacjach ubogaconych archiwalnymi fotografiami przybliżam czytelnikom nieznane powszechnie fakty historyczne  – mój blog to jedyne takie miejsce w polskim internecie.

Równolegle z blogiem prowadzę konto w serwisie Instagram, w którym publikuję fotografie z bloga, zdjęcia krajobrazów, architektury oraz klasycznych samochodów, które napotykam w trakcie podróżowania po Wielkiej Brytanii i reszcie świata.

Z wykształcenia jestem inżynierem – ukończyłem Wydział Mechaniczny Politechniki Gdańskiej. Na co dzień mieszkam w sercu Anglii, pracuję w dziale zaawansowanej inżynierii produkcji w koncernie Jaguar Land Rover – zajmuję się uruchamianiem produkcji nowych modeli samochodów w zakresie struktury karoserii.

Od 2015 roku jestem członkiem stowarzyszenia „But w Butonierce” – największej polskiej społeczności zrzeszającej miłośników męskiej elegancji i wszystkich tematów pokrewnych.

Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy, ale najchętniej rozważę oferty współgrające z tematyką i estetyką mojego bloga. Promuję wyłącznie produkty i marki, które uważam za godne polecenia. Nie publikuję ukrytych wpisów reklamowych, przejrzystość wobec Czytelnika stanowi dla mnie priorytet. Chętnie podejmę się współpracy w zakresie:

• publikacji artykułów sponsorowanych (nie zgadzam się na publikację gotowych tekstów);

• testu bądź recenzji produktów i usług;

• organizacji konkursów dla czytelników;

• afiliacji, programów partnerskich, patronatów;

• publikacji zdjęć i treści w mediach społecznościowych;

• prelekcji, wykładów, konsultacji i szkoleń;

• porad eksperckich.

Do tej pory współpracowałem ze Skoczowską Fabryką Kapeluszy POLKAP S.A., Stowarzyszeniem But w Butonierce oraz marką zegarków UNDONE. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na adres: maciejgrzybowski@longstoryshort.pl. Statystyki bloga – Google Analitycs, Facebook, Instagram – dostępne na życzenie.